Наше життя

Нам 17 років

Сьогодні нам виповнилось 17 років!!!! Ми дуже раді, що за цей час зросли від маленького підприємства до великої Компанії, яка має свої філіі по Україні. Нам довелось пережити багато складних речей, але ми з гідністю подолали їх та зараз можемо пишатись своїми досягненнями!!!! Ми бажаємо нашій Компанії процвітання, стабільності, впевненого руху вперед, значущих професійних досягнень і злагодженої...

Свято Великодня

Шановні друзі та партнери! Компанія НАК вітає Вас з наступаючим святом Великодня!!!  Нехай це величне свято наповнить серце світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро. Бажаємо Вам радості, здоров'я, добробуту і благополуччя. Христос Воскрес! 

День закоханих

Всіх зі святом!!!! Любіть себе та всіх хто з Вами. Любіть свою справу і нехвай Вона приносить Вам задоволення!!!!!

Кращі менеджери 2016 року!

Ми вітаємо наших кращіх менеджерів 2016 року!!!! Ви молодці! Бажаємо Вам у наступному році бути це кращими, ала не забувайте про здорову конкуренцію))))))

Новорічний Копроратив

Фотозвіт про святкування новорічного Корпоративу!!! Всі молодці!!!!)))) Подробиці на facebook)

День Вишиванки!

Шановні партнери! Щиро вітаємо Вас зі святом Вишиванки ! Це досить молоде свято, але з кожним роком  воно набуває все більшого визнання в нашій країні. Компанія НАК бажає всім шанувати історію України та зберігати її духовні цінності.   На фотографії працівники Компанії НАК: Бортник Ганна, Наконечний Дмитро та Ткач Роман.

Вітання з Великоднем

Шановні партнери та друзі! Компанія НАК щиро вітає Вас зі святами!!!! Бажаємо Вам щастя і радості, віри і благополуччя! Нехай чудесне свято Великодня принесе любов та світло у вашу родину, щирість та добро у взаємини! Нехай Боже благословення буде запорукою миру на нашій землі, духовного відродження нашої держави, здійснення найзаповітніших сподівань! Христос Воскрес!