Ремонт гідроциліндрів

Компанія НАК здійснює всі види ремонту гідроциліндрів від заміни ущільнень до повного відновлення гідроциліндра. Наявність широкої номенклатури складу готових гільз і штоків, а також ущільнюючих елементів, дозволяє здійснити ремонт в найкоротші терміни.


Ремонти бувають різних видів, але всіх їх об'єднує початок - це розбирання і дефектовка, тобто виявлення і визначення не тільки самої поломки, але і причин викликавших її. Хочемо звернути Вашу увагу, що тільки розбирання гідроциліндра може дати повну картину ремонту.

Щоб Ваш гідроциліндр потрапив до наших фахівців необхідно його демонтувати і привезти до нас за адресою м Львів вул. Б.Хмельницького, 176, к. 5.

Технологія ремонту

По перше, гідроциліндр необхідно розібрати: відкрутити передню кришку і, при наявності, витягти стопорне кільце. На момент розбирання можуть виникнути складності: циліндр через пошкодження може виявитися нерозбірним. У цьому випадку використовується розривний стенд. У разі, коли розбирання неможливо навіть за допомогою стенду, гідроциліндр розрізають, але тільки після узгодження з Замовником.

Далі деталі гідроциліндра відправляються на мийку. Потім фахівець оцінює пошкодження і встановлює деталі, що підлягають заміні. Це може бути не тільки заміна ущільнюючих елементів, але і заміна поршня, гільзи, штока тощо.

Всі невідповідності фіксуються в дефектовочній відомості, на підставі якої будуть виконані відновлювальні роботи гідроциліндра.

У разі, коли складові частини настільки пошкоджені, що вимагають повної заміни або деякі параметри неможливо замінити, в роботу включається інженерно - конструкторський відділ. У відділі працюють висококласні фахівці з великим досвідом вирішення подібних завдань, що істотно скорочує час ремонту.

Для ремонту гідроциліндрів в Компанії задіяний як інженерно - технічний відділ, так і ділянки з токарним, фрезерним, зварювальним устаткуванням, а також стенд для проведення випробувань готової продукції.

Рекомендації від наших спеціалістів.

Для того щоб гідросистема працювала нормально і продуктивно, необхідно правильно її експлуатувати і своєчасно проводити технічне обслуговування.

  1. Робоча рідина повинна бути без сторонніх домішок, води і своєчасно змінюватися в залежності від відпрацьованого часу і пори року при роботі гідроциліндра на вулиці.
  2. Не рекомендуємо працювати з пошкодженим штоком. Навіть маленький вигин штока веде до порушення прямолінійності роботи гідроциліндра. При подальшій роботі такого штока поршень дряпає гільзу, в результаті виникає стружка, яка залишається всередині гідроциліндра.
  3. По можливості, максимально обмежити зварювання по гільзі в польових умовах. На гільзі, як правило, є 3 зварювальних шва: зварювання денця, зварювання заднього штуцери і зварювання переднього штуцера. В процесі експлуатації, часто трапляється течія по зварному шву. Багато хто, не знімаючи гідроциліндра з техніки, починають робити зварку. Якщо варити не розбираючи гідроциліндр в складеному стані, наприклад, проводити зварку по денцю або задньому штуцеру, то можна пошкодити поршневе ущільнення. Коли циліндр повністю складений, то поршневе ущільнення знаходиться в задній крайній точці гідроциліндра. Відповідно, коли ми варимо, нагрівається поршень з поршневою манжетою і вона «горить». Теж саме відбувається і з переднім штуцером, тільки температура діє вже на ущільнення, які стоять в передній кришці.
  4. Так само наші фахівці не рекомендують самостійно змінювати конструкцію. Наприклад, стався обрив вуха. Ви зробили самостійне зварювання, не дотримуючись соосності, чим викликали порушення роботи прямолінійності гідроциліндра. Наслідок - вигин штока і наступні подряпини гільзи та інших деталей.
  5. Не рекомендуємо приварювати до гільзі всякі кріпильні елементи, наприклад, кронштейни або кріпильні хомути для трубок. У місці зварювання залишається концентрація напруги. Якщо під час зварювання відбудеться утворення мікротріщин, то в подальшому гільзу просто розірве.

Якщо у Вас виникли проблеми з роботою гідроциліндрів, сміливо звертайтеся за допомогою в нашу Компанію. Довіряючи ремонт професіоналам, Ви забезпечуєте надійну і довгострокову роботу свого обладнання, а значить і роботу всього підприємства.

Гідроциліндри

Виробництво гідроциліндрів

Виробництво гідроциліндрів

Гідравлічні циліндри від Компанії НАК відрізняються високим терміном експлуатації, тому що при виробництві використовуються труби та штоки......

...

Сильфони

Сильфони

Одним з важливих і дорогих елементів промислового обладнання є гідроциліндр. Вплив навколишнього середовища (теплові та світлові випромінювання,......

...