Сильфони

Одним з важливих і дорогих елементів промислового обладнання є гідроциліндр. Вплив навколишнього середовища (теплові та світлові випромінювання, окалини, потрапляння рідини,  кислотних і лужних розчинів), проникнення сторонніх предметів призводить до утворення шороховатості штоку та зносу ущільнень. В результаті відбувається протікання  гідроциліндра і вихід з ладу всього механізму.

Для запобігання даних проблем Компанія НАК пропонує використовувати сильфони (захисні кожухи) для гідроциліндрів.

Сильфони - це універсальний та ефективний захист.

Завдяки використанню сильфонів (чохлів) відбувається захист від будь-яких механічних пошкоджень, які виникають в процесі роботи обладнання. Використовуючи захисні чохли від Компанії НАК, Ви продовжуєте термін служби свого механізму і економите значну частину коштів.

Компанія НАК пропонує Вам кілька видів надійних чохлів для захисту штока гідроциліндра:

  1. Гофровані сильфони. Забезпечують надійний захист, витримують великі зовнішні термічні і механічні навантаження в різних умовах роботи обладнання. Чохол даного типу складається з гофрованих складок і металевих кілець, вшитих в кожну складку, які запобігають потраплянню води, пилу, бруду на шток гідроциліндра. На шток сильфон кріпитися спеціальними хомутами, які входять в комплект.

  2. Кожухи для штока. Даний вид чохла має форму рукава, в ньому немає металевих кілець і пружин. У порівнянні з гофрованими сильфонами, кожух має нижчу вартість виготовлення. Підходить для захисту в умовах, де немає високих або дуже низьких температур. На шток такий вид сильфону так само кріпитися спеціальними хомутами, які входять в комплект.

Для зручності надягання на гідроциліндр, сильфони оснащені «блискавками» або липучками.

Всі сильфони виготовляються під замовлення з високоміцних матеріалів таких як Кевлар, тварон, силіконова тканина, які здатні витримувати великі механічні навантаження. Сильфон витримує температури від -70 до 200 ° С, а при короткочасному нагріванні - до 600 ° С. Виходячи з характеристик матеріалу, сильфон гідроциліндра може експлуатуватися тривалий період часу і забезпечити максимальний рівень захисту штока.

Термін виготовлення виробу залежить від складності та кількості сильфонів. Зазвичай замовлення виготовляється протягом 7 робочих днів.

Якщо Ви ще не визначилися, який вид сильфона необхідний для Вашого обладнання, фахівці Компанії НАК допоможуть з вирішенням даного питання. Заповніть «форму підбору сильфона» і вишліть її нам. Протягом робочого дня  наші фахівці нададуть Вам  комерційну пропозицію.

Замовляючи захисний сильфон в Компанії НАК Ви істотно продовжуєте термін служби свого гідроциліндра, виключаєте простої, знижуєте витрати на виконання ремонтних робіт і підвищуєте продуктивність свого гідравлічного обладнання.

Захисний сильфон - гарантія безперебійної роботи Вашого гідроциліндра!

Гідроциліндри

Виробництво гідроциліндрів

Виробництво гідроциліндрів

Гідравлічні циліндри від Компанії НАК відрізняються високим терміном експлуатації, тому що при виробництві використовуються труби та штоки......

...

Ремонт гідроциліндрів

Ремонт гідроциліндрів

Компанія НАК здійснює всі види ремонту гідроциліндрів від заміни ущільнень до повного відновлення гідроциліндра. Наявність широкої номенклатури......

...