Виробництво гідроциліндрів

Гідравлічні циліндри від Компанії НАК відрізняються високим терміном експлуатації, тому що при виробництві використовуються труби та штоки європейських виробників, гідравлічні ущільнення високої якості і надійні комплектуючі.

Залежно від конструкції розрізняють кілька видів гідравлічних циліндрів: односторонньої дії та двосторонньої дії. По виду робочого ланки: плунжерні, мембранні, сильфоні та поршневі.

Виробничі можливості нашої Компанії дозволяють виготовити гідроциліндри з наступними параметрами:
•    Робочий тиск: до 700 бар
•    Діаметр штоків: 6 - 500 мм
•    Діаметр поршня: 20 - 800 мм
•    Хід поршня: до 8000 мм

Рівень робочого тиску прийнято вважати головною характеристикою, на основі якої повинен вибиратися гідравлічний циліндр. Але експлуатаційний термін роботи пристрою встановлюється робочим режимом в умовах максимального тиску. Так що вибираючи циліндр, важливо врахувати і цей параметр.
Також особливої уваги заслуговує показник швидкості руху штока в гідроциліндрі. Треба, щоб це значення не перевищувало відмітки в півметра за секунду. У разі потреби у високій швидкості, потрібно буде передбачити спеціальні ущільнення і систему клапанів (дроселів).

Якщо пристрій вийшов з ладу, необов'язково його повністю міняти. Можливо, вам доведеться зробити ремонт гідроциліндра, замінивши деякі комплектуючі для гідроциліндрів. Тому в разі неполадок з обладнанням слід звернутися за допомогою до наших технічних спеціалістів, які встановлять причину неполадок і підкажуть, які дії слід робити далі.
У нас ви можете завантажити форму підбору гідроциліндрів і замовити гідроциліндр від виробника за індивідуальним проектом за розумну вартість. Ми пропонуємо своїм клієнтам сучасні рішення високої європейської якості, які дозволять забезпечити стабільну і безперебійну роботу вашим агрегатів і устаткування.


Працюючи з нашою Компанією Ви купуєте наступні переваги:

  1. Швидкість виконання замовлень. В наявність на складі знаходиться необхідна кількість комплектуючих для виготовлення і ремонту гідроциліндрів.

  2. Бездоганна якість. Всі циліндри проходять перевірку на тиск, яка в 1,5 рази перевищує заявлений номінальний тиск.

  3. Оптимальна ціна. Ми не перекуповуємо готові вироби в інших Компаній. Компанія НАК є виробником гідравлічного обладнання, зокрема гідроциліндрів.

 

Каталоги

Гідроциліндри

Ремонт гідроциліндрів

Ремонт гідроциліндрів

Компанія НАК здійснює всі види ремонту гідроциліндрів від заміни ущільнень до повного відновлення гідроциліндра. Наявність широкої номенклатури......

...

Сильфони

Сильфони

Одним з важливих і дорогих елементів промислового обладнання є гідроциліндр. Вплив навколишнього середовища (теплові та світлові випромінювання,......

...